UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zen - Że szmalcownik Kobylański nie żyje, to słyszałem, czas był najwyższy, zbyt dużo szkód Polsce i Polakom narobił. Co zaś do łajdackiej ustawy odbierającej należne świadczenia funkcjonariuszom i pracownikom państwa polskiego, to jest ona oczywiście bezprawna, co udowadniają kolejne sądy przywracając uposażenia skarżącym Polakom, oraz niemoralna i szkodliwa dla państwa jako całości, co widzi każda rozsądna i myśląca, nie zaślepiona zwierzęcym antykomunizmem i nienawiścią, osoba.

RobertKoliński

Anuluj