UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
w tym roku rocznica 70 Sprawy Elbląskiej i co? ano przyjeżdża sobie Pan do miasta i opowiada jak to walczy o emerytury dla ubeków i sbekow
Error
w tym roku rocznica 70 Sprawy Elbląskiej i co? ano przyjeżdża sobie Pan do miasta i opowiada jak to walczy o emerytury dla ubeków i sbekow
Error