UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

w tym roku rocznica 70 Sprawy Elbląskiej i co? ano przyjeżdża sobie Pan do miasta i opowiada jak to walczy o emerytury dla ubeków i sbekow

Error

Anuluj