UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

oj tam, do SB szli sami porządni ludzie, weseli chłopcy a że czasami komuś zmarnowali życie, bo go z pracy wywalili, że kogoś pobili czy nawet zabili to były to przypadki , oni zasadniczo to opowiadali sobie kawały i pili kawę i nic złego nie robili

idiota z gazety

Anuluj