UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oj Panie Robercie, nie wszędzie, ale była mowa o tych, co im obniżyli emerytury w ramach ustawy dezubekizacyjnej. A telewizji reżimowej nie popieram, bo tam są tylko tacy co zgadzają się ze sobą i z PiS-em. Każdy ,,ekspert"mówi: tak PiS ma rację, drugi mu wtóruje, a 3 kiwa głową i mówi, że tylko PiS może rządzić, natomiast w TVN czy GW jest to samo, tylko w 2 stronę. Ja już Panu mówiłem, że nie popieram PiS, bo to dla mnie lewica chrześcijańska, która nie ma nic wspólnego z prawicą. I zgadzam się z Panem, że w PiS-ie jest też wielu komunistów. A Jasia to znam Kapelę, tego, co się cieszył jak Katedra się paliła. Oj nieszczęsny Jasiu. A słyszał Pan Panie Robercie, że Jan Kobylański nie żyje?

Zen

Anuluj