UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dlaczego to się opłaca, po pierwsze każdy młody mieszkaniec miasta gdzieś pracuje i połowa jego kasy z pit leci do kasy miasta,miasto więc powinno chcieć mieć jak najwięcej młodych pracujących ludzi, po drugie, młodzi mają dzieci, te dzieci chodzą do szkół jest więc praca dla nauczycieli,rodzina wydaje. Więcej niż jakiś singiel przy mamie, handel też zyskuje na powstaniu rodziny, w każdym normalnym mieście władze walczą o byt miasta właśnie młodymi bo wiedzą ,że to jest siła dla miasta, Elbląg pod rządami postkomuna stał się jednym z najstarszych miast licząc średnia wieku,dlaczego tak jest? proste oni dbają o swój elektorat, starych skomuszalych dziadygow którzy mają mózgi jak ziarenko piasku i zawsze zagłosują na "lewicę"...a że miast szlag trafi to trufno, ważne aby postkomuna tu rządziła

logiczne tłumaczenia

Anuluj