UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pan prezydent nie radzi sobie z ogólnokrajowymi programami, poprawiającymi życie mieszkańców. Wg niego, jak wszyscy wyjadą, mieszkania nie będą potrzebne. Wstyd.

AnnaW.

Anuluj