UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wróblewski musi odejść. Od 1 Maja miały być zbierane podpisy pod odwołaniem Wróblewskiego i jakoś nie widze, żeby ktoś chodził
Amdme
Wróblewski musi odejść. Od 1 Maja miały być zbierane podpisy pod odwołaniem Wróblewskiego i jakoś nie widze, żeby ktoś chodził
Amdme