UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wróblewski musi odejść. Od 1 Maja miały być zbierane podpisy pod odwołaniem Wróblewskiego i jakoś nie widze, żeby ktoś chodził

Amdme

Anuluj