UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wróblewski trzyma sztamę z deweloperami jak Adamowicz w Gdańsku, za chwilę odda pewnie kolejnemu działkę na bema po straży i tylko po to straż przenoszą.


Anuluj