UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wróblewski trzyma sztamę z deweloperami jak Adamowicz w Gdańsku, za chwilę odda pewnie kolejnemu działkę na bema po straży i tylko po to straż przenoszą.
Wróblewski trzyma sztamę z deweloperami jak Adamowicz w Gdańsku, za chwilę odda pewnie kolejnemu działkę na bema po straży i tylko po to straż przenoszą.