UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tu sie nic nie opłaca. Nawet jakby na Zdroju odkryli złoża ropy I diamentów, to naszej władzy by sie to nie kalkulowalo. Za to buraczki I rzodkiewka na modrzewinie oraz odkup wyciągu to jest Gescheft ;):);


Anuluj