UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Świetny pomysł, postępowa tematyka i rewelacyjny wieczór - gratulujemy zarówno pomysłodawczyniom z elbląskiego Muzeum Archeologiczno-Historycznego, jak również ekipie Galerii EL, tak trzymać!:)
LewicaRazem
Świetny pomysł, postępowa tematyka i rewelacyjny wieczór - gratulujemy zarówno pomysłodawczyniom z elbląskiego Muzeum Archeologiczno-Historycznego, jak również ekipie Galerii EL, tak trzymać!:)
LewicaRazem