UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Świetny pomysł, postępowa tematyka i rewelacyjny wieczór - gratulujemy zarówno pomysłodawczyniom z elbląskiego Muzeum Archeologiczno-Historycznego, jak również ekipie Galerii EL, tak trzymać!:)

LewicaRazem

Anuluj