UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@grace - skoro myślisz, że masz mózg, wykorzystaj go, zacznij rządzić i zarządzać, polepsz coś zamiast wypisywać farmazony

mózgu

Anuluj