UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Robespierre - Wszyscy katolicy nie wiedzą że do Nieba, czy Piekła do razu się nie dostaje. Do końca Świata wszyscy siedzimy w Czyśćcu razem ze wszystkimi i czekamy na Sąd Ostateczny np. z Hitlerem, Stalinem, braćmi Kaczyńskimi itp. Bogaci Żydzi wykupują sobie pochówki vis a vis zamurowanej bramy w Jerozolimie i grzebią sie na siedząco aby być pierwszymi od św, Piotra. .. Niezła bajka. .. ? Amen


Anuluj