UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Koba - Idac tym tokiem rozumowania to jakbym miał zaparkowany samochod na chodnikui wjezdzal na droge to mialbym piewrszenstow bo chodnik tez należy do pasa drogowego :D.
HvK
@Koba - Idac tym tokiem rozumowania to jakbym miał zaparkowany samochod na chodnikui wjezdzal na droge to mialbym piewrszenstow bo chodnik tez należy do pasa drogowego :D.
HvK