UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak by właczał się do ruchu przepisowo to by ustąpił pierwszeństwa tym co są na chodniku i na jezdni - a tego nie zrobił, więc nie było to przepisowe.

Tomaszz

Anuluj