UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@J.N - oni już wyjeżdżają wszędzie, i to po 2-3 wozy, zupełnie bez potrzeby, ale co tak kasa płynie to sobie jeżdżą


Anuluj