UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@J.N - oni już wyjeżdżają wszędzie, i to po 2-3 wozy, zupełnie bez potrzeby, ale co tak kasa płynie to sobie jeżdżą
@J.N - oni już wyjeżdżają wszędzie, i to po 2-3 wozy, zupełnie bez potrzeby, ale co tak kasa płynie to sobie jeżdżą