UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mandat dla kierowcy jak najbardziej bo włączał się do ruchu, a dla rowerzysty, który jechał chodnikiem bo chciał jechać bezpiecznie dla siebie, tego nie rozumiem i na jego miejscu bym nie zapłacił, a za jego szkodę powinien zapłacić ten który nie stworzył mu bezpiecznej drogi do jazdy !