UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mandat dla kierowcy jak najbardziej bo włączał się do ruchu, a dla rowerzysty, który jechał chodnikiem bo chciał jechać bezpiecznie dla siebie, tego nie rozumiem i na jego miejscu bym nie zapłacił, a za jego szkodę powinien zapłacić ten który nie stworzył mu bezpiecznej drogi do jazdy !


Anuluj