UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Odpowiem Ci tak, jeśli będziesz włączał się do ruchu na autostradzie i spowodujesz wypadek z kimś kto jedzie pod prąd, lub porusza się po pasie wyłączonym z ruchu, lub poboczem - winny będziesz Ty!! A drugi kierowca jeśli przeżyje będzie ewentualnie odpowiadał za popełnione wykroczenie. Jeśli już jesteś w ruchu na autostradzie i będziesz miał czołowe zderzenie - to z jakiej racji masz być Ty winny?? Skoro nie miałeś obowiązku nikomu ustąpić??

Ciekawski

Anuluj