UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ciekawski - Aaa to jeżeli na autostradzie będę jechał pod prąd i spotkamy się na czołówce, to ty spowodujesz kolizję? Przecież uważasz "to, że ktoś inny nie stosuje się do przepisów nie zwalnia nas odpowiedzialności za nasze wykroczenie"?


Anuluj