UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ciekawski - Aaa to jeżeli na autostradzie będę jechał pod prąd i spotkamy się na czołówce, to ty spowodujesz kolizję? Przecież uważasz "to, że ktoś inny nie stosuje się do przepisów nie zwalnia nas odpowiedzialności za nasze wykroczenie"?