UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@koba - Jakby jechał ulica to mialbys racje, ale on jecchał chodnikiem. Jak pojazd zjezdza z chodnika to włacza sie do ruchu wiec musi ustapic pierwszenstwa.

HvK

Anuluj