UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie rozumiem dlaczego kierowca Nissana dostał mandat. Po pierwsze, rowerzysta nie może jechać ulicą jeżeli jest ścieżka rowerowa na chodniku wzdłuż ulicy którą się porusza, za to jest mandat. Po drugie rowerzysta nie jest uprzywilejowanym pojazdem jeżeli porusza się po chodniku, jego obowiązkiem jest zachowanie ostrożności względem pieszych jak i samochodów przecinających chodnik. Po drugie kierowca przy takiej widoczności ma ograniczone pole manewru nawet wyjeżdżając powoli. Musi wysunąć kawałek maski by cokolwiek zobaczyć. Jak dla mnie to wina rowerzysty. Ostatnio miałem podobną sytuację, wyjeżdżałem z osiedla, po lewej i prawej zabudowa i krzaki, a mi to idiota na rowerze gadając przez komórkę przeleciał na pełnej prędkości. Dobrze, że powoli podjeżdżałem, to go nie puknąłem, ale jakbym się wysunął by zobaczyć czy coś jedzie to by wleciał na mnie. Idiota nawet mnie nie zauważył.

Zenek123

Anuluj