UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Kierowca nissana dostał mandat za spowodowanie kolizji, a rowerzysta za jazdę chodnikiem. "- no nie wiem kto jest sprawcą, czy ten co jechał zgodnie z przepisami, czy ten drugi. Pan z fotki 6 demonstruje jak to powinno się robić zgodnie z przepisami.

jojosprawiedliwy

Anuluj