UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Te niemieckie samochody są coraz gorsze. Jak widzę przed sobą kopciucha, to na pewno VW albo BMW Wyprzedzam go, by nie udusić się spalinami.


Anuluj