UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Te niemieckie samochody są coraz gorsze. Jak widzę przed sobą kopciucha, to na pewno VW albo BMW Wyprzedzam go, by nie udusić się spalinami.
Te niemieckie samochody są coraz gorsze. Jak widzę przed sobą kopciucha, to na pewno VW albo BMW Wyprzedzam go, by nie udusić się spalinami.