UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Droga Redakcjo, czy w Elblągu jest tylko 1,2,3 LO? Może pofatygowalibyście się do szkoły zawodowej?Tam też młodzież zdaje maturę i nie jest gorsza od tej z LO.
Droga Redakcjo, czy w Elblągu jest tylko 1,2,3 LO? Może pofatygowalibyście się do szkoły zawodowej?Tam też młodzież zdaje maturę i nie jest gorsza od tej z LO.