UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Droga Redakcjo, czy w Elblągu jest tylko 1,2,3 LO? Może pofatygowalibyście się do szkoły zawodowej?Tam też młodzież zdaje maturę i nie jest gorsza od tej z LO.


Anuluj