UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znakomity koncert, kazdy jego element. Nasza Orkiestra "płynęła " na najwyzszym poziomie. Piekny wieczor, dziekuje aertystom i Pani Dyrektor.
Znakomity koncert, kazdy jego element. Nasza Orkiestra "płynęła " na najwyzszym poziomie. Piekny wieczor, dziekuje aertystom i Pani Dyrektor.