UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znakomity koncert, kazdy jego element. Nasza Orkiestra "płynęła " na najwyzszym poziomie. Piekny wieczor, dziekuje aertystom i Pani Dyrektor.


Anuluj