UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ooo ukry sie odezwaly. Niestety poznalem wielu ukrow z tamtych regionow i moje zdanie na ten temat jest zasadne czy wam sie to podoba czy nie. jestescie zakala tego pieknego regionu
opus
ooo ukry sie odezwaly. Niestety poznalem wielu ukrow z tamtych regionow i moje zdanie na ten temat jest zasadne czy wam sie to podoba czy nie. jestescie zakala tego pieknego regionu
opus