UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@aron - Dzięki Aron za odpowiedz, ale widzisz, to już całkiem zmieni temat. Nie można porównać jeden do jednego sieć dróg/położenia gospodarstwo-pole itd w Polsce i w Niemczech. Niech ludzie się wypowiadają które wiedzą o czym mówią, a nie że raz kiedyś gdzieś coś widzieli a myślą że na całym świecie tak jest oprócz w Polsce.

rrrrrr

Anuluj