UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a ludzie narzekają na byle co że do pracy sie nie chce a to telefon zepsuty. .. nie doceniają najważniejszego zdrowia! brawo MARTA za hart ducha !!!
qqq
a ludzie narzekają na byle co że do pracy sie nie chce a to telefon zepsuty. .. nie doceniają najważniejszego zdrowia! brawo MARTA za hart ducha !!!
qqq