UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a ludzie narzekają na byle co że do pracy sie nie chce a to telefon zepsuty. .. nie doceniają najważniejszego zdrowia! brawo MARTA za hart ducha !!!

qqq

Anuluj