UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Akurat tutaj muszę się zgodzić. Pracowałem w Niemczech na wsi i widziałem tam jak każdy rolnik przed wyjazdem z pola myje opony traktora myjką ciśnieniową, niektórzy też mają takie zbiorniki z wodą przez które przejeżdżają płucząc koła. U nas, zauważam to często jako rowerzysta jeżdżąc po drogach poza miastem rolnicy wyjeżdżają z pola na drogę wwożąc na oponach TONY błota, gnoju, słomy i co tam jeszcze. Potem to kamienieje i pojazdy dosłownie wciskają to w asfalt w wyniku czego powstaje wiadomo co. Dlatego oni mają drogi jakie mają a my, szkoda gadać. I naprawdę tak jest.


Anuluj