UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zapomnijcie o tych drogach. Olsztyn się liczy. I drogi wokół niego. Elbląg to sypialnia Gdańska, ma nową 7. O reszcie można zapomnieć :/
Yhy
Zapomnijcie o tych drogach. Olsztyn się liczy. I drogi wokół niego. Elbląg to sypialnia Gdańska, ma nową 7. O reszcie można zapomnieć :/
Yhy