UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zapomnijcie o tych drogach. Olsztyn się liczy. I drogi wokół niego. Elbląg to sypialnia Gdańska, ma nową 7. O reszcie można zapomnieć :/

Yhy

Anuluj