UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tu nie chodzi o zwalanie winy jeden na drugiego tylko o to kto zarządza pieniędzmi przeznaczonymi na drogi wojewódzkie i kto podejmuje decyzje o ich wydawaniu. I gdzie de facto trzeba uderzyć: do peeselowsko-peowskich władz wojewódzkich.
błehuhn