UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tu nie chodzi o zwalanie winy jeden na drugiego tylko o to kto zarządza pieniędzmi przeznaczonymi na drogi wojewódzkie i kto podejmuje decyzje o ich wydawaniu. I gdzie de facto trzeba uderzyć: do peeselowsko-peowskich władz wojewódzkich.

błehuhn

Anuluj