UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@błehuhn - jeszcze nikt nic nie zbudował poprzez oglądanie się w wstecz przez takie zwalanie winy z jednego na drogiego nic nie wnosi patrzmy na to co teraz mamy i co teraz jest robione czyli nic


Anuluj