UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@błehuhn - jeszcze nikt nic nie zbudował poprzez oglądanie się w wstecz przez takie zwalanie winy z jednego na drogiego nic nie wnosi patrzmy na to co teraz mamy i co teraz jest robione czyli nic
@błehuhn - jeszcze nikt nic nie zbudował poprzez oglądanie się w wstecz przez takie zwalanie winy z jednego na drogiego nic nie wnosi patrzmy na to co teraz mamy i co teraz jest robione czyli nic