UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobrze, popieram protest, widać inaczej się nie da. Szkoda tylko, że trzeba koniecznie takimi metodami błagać łaskawców o remont dróg,!!!
Brunon
Bardzo dobrze, popieram protest, widać inaczej się nie da. Szkoda tylko, że trzeba koniecznie takimi metodami błagać łaskawców o remont dróg,!!!
Brunon