UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobrze, popieram protest, widać inaczej się nie da. Szkoda tylko, że trzeba koniecznie takimi metodami błagać łaskawców o remont dróg,!!!

Brunon

Anuluj