UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co ty masz w głowie że nie rozumiesz że nie ma żadnego, nawet najmniejszego znaczenia to czy wan hamował nagle, czy nie, czy zatrzymał się przed linią czy za. Zafajdanym obowiązkiem kierowcy jest niewychylenie się na pasach choćby o milimetr przed pojazd obok, rozumiesz? Masz jechać tak, żebyś w każdej sytuacji mógł w porę wyhamować, nawet jeśli pojazd obok nagle depnie po hamulcach i zatrzyma się niemal w miejscu! A co do zatrzymania za linią - może zatrzymał się tak, ponieważ nie chciał zmuszać tych za sobą do nagłego hamowania i dał im więcej drogi na spokojne wyhamowanie?Sam tak czasem robię. Zrozum wreszcie że JEDYNYM winnym tego potrącenia jest 19-latka, która mając w tym przypadku OBOWIĄZEK zatrzymania się, nie zrobiła tego.
Zennon.