UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To tym bardziej skoro jestem przed pasami dla pieszyh i mam ograniczonom widocznosc to zwracam szczegulnom uwage brak doswiatczenia i tszeba sie nauczyc pszewidywsc pewne zeczy na drodze
To tym bardziej skoro jestem przed pasami dla pieszyh i mam ograniczonom widocznosc to zwracam szczegulnom uwage brak doswiatczenia i tszeba sie nauczyc pszewidywsc pewne zeczy na drodze