UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To tym bardziej skoro jestem przed pasami dla pieszyh i mam ograniczonom widocznosc to zwracam szczegulnom uwage brak doswiatczenia i tszeba sie nauczyc pszewidywsc pewne zeczy na drodze


Anuluj