UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wbiegla czy nie gdy jade lewym pasem a na prawym pasie jedzie auto i zaczyna zwalniac czyli jest cos nie tak to terz zaczynam hamowac zwlaszcza ze jestem przed pasami dla pieszyh brak doswiatczenia a druga sprawa tak uczom na kursah


Anuluj