UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wbiegla czy nie gdy jade lewym pasem a na prawym pasie jedzie auto i zaczyna zwalniac czyli jest cos nie tak to terz zaczynam hamowac zwlaszcza ze jestem przed pasami dla pieszyh brak doswiatczenia a druga sprawa tak uczom na kursah