UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Polska jest w czołówce nie tylko przez kierowców, bo zza drzew często na pasy wjeżdżają rowerzysci z prędkością 20-30 km/h nie dając czasu na reakcję kierowcom, a po pasach się nie jeździ, często też piesi przebiegają na czerwonym, albo jak koło Pasłęka 1 człowiek ostatnio przebiegał przez S7 i zginął, bo chciał sobie skrócić drogę. Nie noszą kamizelek odblaskowych w nieoswietlonych miejscach i poza obszarem zabudowanym.


Anuluj