UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zennon a obowiązkiem pieszego jest to, aby nie wtargnął na jezdnię w sposób, który uniemożliwia zatrzymanie się pojazdu i nie daje czasu na reakcję i zatrzymanie pojazdu. Jak ktoś jedzie 50 km/h 10 metrów od przejścia i ktoś nagle na nie wbiega np zza drzewa to nie ma szansy się zatrzymać.