UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na miejscu zdarzenia niema znaku ani poziomego ani pionowego ,zakazujacego zmiany pasa , tym bardziej gdy auto już wcześniej było na tym pasie . Auto na sąsiednim pasie też musiało gwałtownie chamowac skoro znajdowało się na tyle blisko przejścia . I niemam zamiaru się znowu powtarzać więc proszę czytać dokładniej to co napisałem.


Anuluj