UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Każdy ma prawo napisać coś z błędem szczególnie przy korekcie telefonicznej Oczywiście Nie chce obarczać winą osoby potrąconej ,ponieważ taka osoba ma prawo wbiec na drogę, pod warunkiem że jest to miejsce wyznaczone do wejścia na jezdnię. Oraz tak samo wchodząc na pasy jak i wjeżdżając na nie należy zachować szczególną ostrożność. Samochód zatrzymując się, by przepuścić pieszego daje mu znak że może przejść, ale na dwupasmowej drodze ,zatrzymując się za linią, wyznaczoną ,daje znak kierowcy na pasie obok że na przejściu nikogo niema ,kierowca vana powinien szczególnie zwrócić na tą linię uwagę, w czasie gdy jego auto tworzy martwy punkt zasłaniając pole widzenia innemu kierowcy .


Anuluj