UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na prawym pasie stał jakiś van i przepuszczał pieszą dlatego nic nie widziała kierująca co nie zwalnia jej przed zatrzymaniem się przed przejściem

Olaf5

Anuluj