UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlatego przed pasami NIGDY nie wyprzedza się i nie omija pojazdów, które zatrzymały się w celu przepuszczenia pieszych. Taki prosty przepis, a jak trudno niektórym wbić go do głowy.

Zennon.

Anuluj