UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@pispolitruk - Tri raza gromkije URA ! Da zdrawstwujet tow. I Siekrietar Jarasław !!! " Szczasliwyj grażdanin elblonskoj pisoobłasti ".
@pispolitruk - Tri raza gromkije URA ! Da zdrawstwujet tow. I Siekrietar Jarasław !!! " Szczasliwyj grażdanin elblonskoj pisoobłasti ".