UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A przecież raczej nikt by nie chciał powrócić do ustroju lat 80 w naszym kraju. Problemem jest to, że Ci, którzy sterowali Polską za komuny, to po 89 właśnie najbardziej skorzystali na prywatyzacji i robili najwięcej przekrętów, a nie Ci niby ,, opłacani" przez USA. W końcu przecież przez większość III RP i tak jest do dzisiaj w czołówce najbogatszych osób w Polsce brylowały osoby związane ze Służbami PRL i PZPR.
Zen