UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oj a ja uważam, że dyskutować i polemizować zawsze warto, a co jak Pan Robert dzięki tym wymianom poglądów stanie się zwolennikiem gospodarki rynkowej i odejdzie od socjalizmu? Wszak był już taki ,,tow. Rurkowiec", który oficjalnie zmienił poglądy. Pozdrawiam.

Zen

Anuluj