UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@lecytyna - polecam książkę "Elbląg i elblążanie w fotografii własnej" tam jest to zdjęcie, to było Boże Ciało.
@lecytyna - polecam książkę "Elbląg i elblążanie w fotografii własnej" tam jest to zdjęcie, to było Boże Ciało.