UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@lecytyna - Letcytyna - fakt, o którym piszesz związany jest z uroczystościami swięta Bożego Ciała. W latach 1952 - 1960 proces je przebiegały przez miasto, jednym z ołtarzy był ten na balkonie byłej szkoły podstawowej nr 3.Zdjęcia z tych uroczystości są zamieszczone albumie "Elbląg i elblążanie w fotografii własnej ".


Anuluj