UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z wczesnodziecięcych lat pamiętam mszę i uroczystość kościelną. Ołtarz był na balkonie szkoły na ul Sienkiewicza. Olbrzymie tłumy ludzi. Może ktoś posiada wiedzę o tej uroczystości ?

lecytyna

Anuluj