UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z wczesnodziecięcych lat pamiętam mszę i uroczystość kościelną. Ołtarz był na balkonie szkoły na ul Sienkiewicza. Olbrzymie tłumy ludzi. Może ktoś posiada wiedzę o tej uroczystości ?
lecytyna
Z wczesnodziecięcych lat pamiętam mszę i uroczystość kościelną. Ołtarz był na balkonie szkoły na ul Sienkiewicza. Olbrzymie tłumy ludzi. Może ktoś posiada wiedzę o tej uroczystości ?
lecytyna