UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I bardzo dobrze, że "rządząca miastem lewica nie godziła się na nazwanie ul. 1 Maja ani placu Konstytucji imieniem Jana Pawła II", dziś byłby tylko wstyd i poruta z takiego patrona, tak jak Gdańsk wstydzi się dziś za pedofila Jankowskiego. Po raz kolejny okazuje się, że lewica ma rozum i potrafi myśleć perspektywicznie, prawica zaś to przede wszystkim krzykacze, kołtuny i mało rozgarnięta parafiańszczyzna.

LewicaRazem

Anuluj