UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jedynym rozwiązaniem dla Startu jest wykorzystanie tych ostatnich kolejek jako swoistą ścieżkę przygotowań do ligi zawodowej, tego samego oczekujemy od zarządu miasta aby i kibice byli zawodowi bo mało było ich widać w ogólnopolskiej telewizji.