UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jedynym rozwiązaniem dla Startu jest wykorzystanie tych ostatnich kolejek jako swoistą ścieżkę przygotowań do ligi zawodowej, tego samego oczekujemy od zarządu miasta aby i kibice byli zawodowi bo mało było ich widać w ogólnopolskiej telewizji.


Anuluj