UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myślę, że jak na tak odmłodzoną drużynę wrzuconą trochę na głęboką wodę, to wynik nie jest zły. Trzymam kciuki za następny sezon i sukcesy!
Myślę, że jak na tak odmłodzoną drużynę wrzuconą trochę na głęboką wodę, to wynik nie jest zły. Trzymam kciuki za następny sezon i sukcesy!